آپدیت پروژه BCRC

مینت  VOX Cat  به اتمام رسیده است . برای مشاهده رتبه میتوانید به جدول مراجعه کنید .

  این  vox ها به تعداد 9515 مینت شده است که 400 عدد آن برای مسابقات و قرعه کشی های آینده نگه داشته میشود که در کل 9999 عدد  VOX Cat خواهد بود. این vox ها کاربرد در بازیها خواهند داشت.

قیمت مینت برای هولدر ها 5آدا میباشد که از والت تایید شده که در قبل اعلام کرده بودید انجام شد.

اگر آن ا ندازه خوش شانس بوده اید که بتوانید گربه با بک پگ جت داشته باشید متوانید در آینده در متاورس پرواز کنید . ما منتظر دیدن آواتار VOX Cat   شما در Boss Planet هستیم .

با ما بمانید تا از  کابردهای VOX Cat  را که در طی چند هفته آینده اعلام خواهد شد، مطلع شوید.

10 آوریل 2022

میدانیم که خیلی از شما ها منتظر اخباری در خصوص توکن ها هستید . خوب ا مروز همان روز است .   Master of Coin  و مدیر بخش مالی سخت در این خصوص تلاش  کرده اند تا بتوانند   بحث توکنو میکز را به طوری که هولدر ها ی وفادار ما  ماکزیمم سود را  در این زمینه داشته باشند  و در طولانی مدت این روند موفقیت آمیز  برای اکو سیستم  Boss Planet حفظ گردد.

در بخش اول اطلاع رسانی که خواهد آمد ، ما قصد داریم  توکن روزانه را برای تمام هولدرهای BCRC &  BCRP     به دو برابر افزایش دهیم . بعلاوه ، پاداش روزانه برای هولدرها از روز 18 دسامبر 2021 و 4 ژانویه محاسبه خواهد شد. 18 دسامبر تاریخی است که اولین مینت و آغاز رسمی BCRC  است.

توکن روزانه با NFT  مرتبط   (PEG)  است. نه کیف پولی که اون دارایی را هولد میکند، هر والتی  که دارایی را در تاریخ ذکر شده  مطالبه میکند تمام پاداش  مدت زمان را  دریافت خواهد کرد.

از الان میتوانید از وب سایت ما دیدن کنید و مقدار توکنی را که تا امروز جمع آوری کرده اید را مشاهده کنید .

اولین برداشت که می توانید کوین های جمع آوری خود را برای هر دارایی که دارید دریافت کنید سالگرد آغاز کار BCRC  که تاریخ 18 دسامبر 2022 است میباشد. بعد از اولین برداشت ، تاریخ برداشت بعدی 6 ماه بعد است که روزانه برای شما محاسبه خواهد شد. این روند توکن دهی دقیقا  به مدت 5 سال برای هر دارایی  ادامه خواهد داشت.

ما در تلاش هستیم تا بالانس مبلغ توکن دریافتی را با سیستم حسابی که این پروژه راه اندازی خواهد کرد یکپارچه سازیم ، بطوریکه شما بتوانید هر زمانی بتوانید مقداری را که قرار است دریافت کنید هر زمان بروی کیف پول خود مشاهده کنید . این ویژگی بروی آپ موبایل هم اجرا میشود که بزودی اطلاع رسانی خواهدشد. ما همچنین بزودی در خصوص استیک کردن توکن ها و پروتکل های مربوط به آن و اینکه چگونه NFT خود را در استخرهای مختلف استیک کرده و توکن های بیشتری بدست آورید اطلاع رسانی خواهیم کرد .

DAO و  بنیادی که قبلا در مورد آن اطلاع داده بودیم هم اکنون راه اندازی و کار می کند. در بحث گاورننس این بنیاد ، DAO  در دست اعضا خواهد بود و آنها تصمیم میگرند که در آینده مبلغ این   بنیاد / اکو سیستم  چگونه صرف شود .

ممنون از حمایت همه شما.  اطلاع رسانی بسیار زیاد دیگری در خصوص توکنومیکز و همانطور بازیهای خواهیم داشت که در چند ماه آینده شاهد آن خواهید بود. NFT  های خود را هولد کنید ما برنامه های بسیاری برای شما خواهیم داشت.

12 آوریل 2022

ما رسما اعلام میکنیم که برای دارندگان وفادار BCRC   سیستم verification holder  را راه اندازی کرده ایم .

برای شروع  نقش   Certified BO$$  را برای دارندگان راکت و OG Boss Cat  اعطا میکنیم

در طی 24 ساعت آینده شما میتوانید کیف پول کاردانوی خود را به حساب دیسکورد بروی BCRC   کانکت کرده و تا زمانی که شما دارنده یک گربه و یا یک قطعه راکت یا راکت کامل هستید ، میتوانید نقش Certified BO$$ را داشته باشید.

با این نقش جدید شما میتوانید به کانال Member only دسترسی پیدا کرده که تمام اعلامیه ها  و ایونت ها در آن جا اطلاع رسانی خواهند شد، که اولین آن ظرف 48 ساعت آینده اعلام میگردد.

ما نقش های دیگری هم برای آینده خواهیم داشت که به دارندگان زمین در  Boss Planet Estate و دارندگان VOX  داده خواهد شد.

با ما باشید Blue Magic